14 Gusht 2019, 21:01

It seems like a fairy tale to us, but here's how living for Meghan Markle is

Neve na duket si përrallë, por shihni ç'heq Meghan në familjen mbretërore

XING

Neve na duket si përrallë, por shihni ç'heq Meghan në

Princ Harry dhe dukesha Meghan Markle jetojnë në Frogmore Cottage në Windsor ku po rrisin dhe femijën e tyre të parë , Archien. Frogmore Cottage është nje dhuratë nga Mbretëresha për Harry-n dhe Meghan.

Neve na duket si përrallë, por shihni ç'heq Meghan në

Por mesa duket dhe per të famshmit jetesa nuk është aq e lehtë sa çna duket neve kur e shohim nga rrjetet sociale. Disa burime për “RadarOnline” kanë zbuluar se dukesha ka filluar të shfaqë pakënaqësi në lidhje me jetën që bën.

Neve na duket si përrallë, por shihni ç'heq Meghan në

“Në fillim ndjenja e të qenurit pjesë e familjes më të famshme në botë është e mrekullueshme. Në çdo cep sheh një ndërtesë jo vetëm të njohur, por edhe historike. Por sapo të vjen përballë realiteti nuk është dhe aq e bukur si jetë. Në këtë fazë ndodhen tashmë Harry dhe Meghan.”, janë shprehur këto burime.

Neve na duket si përrallë, por shihni ç'heq Meghan në

Frogmore Cottage e bën dukeshën të ndihet e izoluar dhe e kufizuar dhe kjo gjë asaj nuk i pëlqen aspak.

"Muaji i tyre i mjaltit ka mbaruar 100%. Për të gjithë ne jeta e tyre mund të duket perfekte, por në realitet është si të jetosh në pranga të arta”, kanë shtuar burimet e “RadarOnline”.

Neve na duket si përrallë, por shihni ç'heq Meghan në

Neve na duket si përrallë, por shihni ç'heq Meghan në

Neve na duket si përrallë, por shihni ç'heq Meghan në

Neve na duket si përrallë, por shihni ç'heq Meghan në

Neve na duket si përrallë, por shihni ç'heq Meghan në