18 Qershor 2023, 23:34

It shone at Arbana Osman's wedding and for all the curious, this is how much Xhensila Myrtezaj's dress cost

Shkëlqeu në dasmën e Arbana Osmanit dhe për të gjithë kuriozët, ja sa ka kushtuar fustani i Xhensila Myrtezajt

XING

Shkëlqeu në dasmën e Arbana Osmanit dhe për të

Arbana Osmani dhe Eduart Grishaj u martuan të shtunën në Toskanë, Itali, por nuk zbuluan asnjë detaj nga dasma e tyre. Çifti kishte vendosur një rregull, që asnjë nga të ftuarit të mos postonte foto apo video.

Megjithatë pak prej tyre e thyen rregullin. Një ndër ta ishte edhe Xhensila, e cila publikoi disa foto me të voglën e saj Ajkën. E veshur me një fustan me lule, këngëtarja dukej e mahnitshme dhe e kombinuar me vajzën. A jeni kuriozë të dini sa ka kushtuar fustani i saj?

Shkëlqeu në dasmën e Arbana Osmanit dhe për të

Fustani në fjalë është i markës “Zimmerman” dhe çmimi fillestar i tij është 895 dollarë. 

Shkëlqeu në dasmën e Arbana Osmanit dhe për të