5 Qershor 2023, 18:05

It shone at Klea and Elgit's wedding, this is how much Bora Zeman's dress costs

Shkëlqente në dasmën e Kleas dhe Elgitit, ja sa kushton fustani i Bora Zemanit

XING

Shkëlqente në dasmën e Kleas dhe Elgitit, ja sa kushton fustani i

Bora Zemani mori vëmendjen me paraqitjen e saj në dasmën e Kleas dhe Elgitit, që u mbajt mbrëmë në Himarë. Moderatorja kishte zgjedhur një fustan sateni ngjyrë rozë dhe dukej shumë elegante.

Shkëlqente në dasmën e Kleas dhe Elgitit, ja sa kushton fustani i

Faqja Albanian Street style ka zbuluar se Bora është veshur me fustanin e stilistes amerikane Norma Kamali. Ky fustan kushton 325 dollarë.

Shkëlqente në dasmën e Kleas dhe Elgitit, ja sa kushton fustani i