13 Gusht 2019, 19:02

It started from nothing, Tayna today tells her most beautiful dream

E nisi nga hiçi, Tayna kap shifrën e madhe

XING

E nisi nga hiçi, Tayna kap shifrën e madhe

Ky vit për Taynën padyshim që ka qenë një sukses. Plot njëmbëdhjetë këngë në një vit.  Vetëm së fundmi ajo ka publikuar dy projekte të reja muzikore. Para një jave ajo solli bashkëpunimin me Mc Kreshën dhe Lyrical Son “Pasitte” dhe vetëm ditën e djeshme, solli një tjetër bashkëpunim me këngëtaren e njohur Dafina Zeqiri, të titulluar “Bye bye”.

E nisi nga hiçi, Tayna kap shifrën e madhe

Këngëtarja nuk ka si të mos jetë mirënjohëse ndaj publikut, ndaj ndjekësve të saj që e kanë çuar suksesin e saj deri në këtë pikë. Ajo sot numëron 1 milion ndjekës në instagram.

E nisi nga hiçi, Tayna kap shifrën e madhe

Ditën e sotme, Tayna ka ndarë në profilin e saj të instagramit një foto të sajën, veshur në rozë duke iu përshtatur dhe sfondit. “1 vit, 11 këngë, 1 milion ndjekës, duke filluar nga 10 mijë. Faleminderit, ky vit ka qenë ëndrra më e bukur. Ju dua”, ka shkruar këngëtarja.

E nisi nga hiçi, Tayna kap shifrën e madhe

E nisi nga hiçi, Tayna kap shifrën e madhe

E nisi nga hiçi, Tayna kap shifrën e madhe

E nisi nga hiçi, Tayna kap shifrën e madhe

E nisi nga hiçi, Tayna kap shifrën e madhe

E nisi nga hiçi, Tayna kap shifrën e madhe