5 Prill 2022, 16:53

'It was a beautiful story', Don John and the Russian model end the relationship

'Ishte histori e bukur', Don Xhoni dhe modelja ruse i japin fund lidhjes

XING

'Ishte histori e bukur', Don Xhoni dhe modelja ruse i japin fund

Lidhja e reperit Don Xhoni dhe modeles ruse Ariana mesa duket ka përfunduar. Ka qenë bukuroshja ruse ajo që përmes dy statusesh në Instastory ka lënë të nënkuptohet se ata nuk janë më bashkë.

'Ishte histori e bukur', Don Xhoni dhe modelja ruse i japin fund

“Ishte një histori e bukur. Mirupafshim”, shkruajti ajo fillimisht duke vendosur edhe emojin e një zemre të thyer.

'Ishte histori e bukur', Don Xhoni dhe modelja ruse i japin fund

Më pas Ariana shkruan: “Përkushtimin që ta dhashë unë nuk e merr dot as nga qentë më besnikë. Tani mund të jesh krenar për veten.”

'Ishte histori e bukur', Don Xhoni dhe modelja ruse i japin fund

Për më tepër Don Xhoni dhe Ariana nuk e ndjekin më njëri-tjetrin në Instagram, gjë që i përforcon edhe më shumë dyshimet për ndarjen.

'Ishte histori e bukur', Don Xhoni dhe modelja ruse i japin fund

Njohja e tyre nisi rreth një vit më parë kur filluan të realizonin edhe video live në Instagram. Madje rusja bëri tatuazh portretin e Don Xhonit.

'Ishte histori e bukur', Don Xhoni dhe modelja ruse i japin fund

'Ishte histori e bukur', Don Xhoni dhe modelja ruse i japin fund

'Ishte histori e bukur', Don Xhoni dhe modelja ruse i japin fund

'Ishte histori e bukur', Don Xhoni dhe modelja ruse i japin fund

'Ishte histori e bukur', Don Xhoni dhe modelja ruse i japin fund

'Ishte histori e bukur', Don Xhoni dhe modelja ruse i japin fund