4 Prill 2022, 23:07

It was said to be dedicated to Beatrix, but this detail about Bora in Donald's new song is driving the network crazy

U tha se i dedikohet Beatrixës, por ky detaj rreth Borës në këngën e re të Donaldit po çmend rrjetin

XING

U tha se i dedikohet Beatrixës, por ky detaj rreth Borës në

Donaldi do të publikojë së shpejti këngën e rradhës, për të cilën u tha se i dedikohet Beatrixës. Kjo pasi ai përmend në tekst fjalën “anormale” dhe kështu i ka thënë këngëtares gjatë rrugëtimit të tyre në “Big Brother VIP”.(Lexo këtu)

U tha se i dedikohet Beatrixës, por ky detaj rreth Borës në

Mirëpo, një teori e re po qarkullon së fundmi në rrjet. Sipas fansave të Borës dhe Donaldit, kënga i dedikohet Borës (sërish). Ato kanë shkëputur një bisedë të Donaldit me Semin në “Big Brother”, pas takimit të bujshëm me Borën. 

U tha se i dedikohet Beatrixës, por ky detaj rreth Borës në

"Je normal i them unë", shprehet aktori për moderatoren.

Beatrixës apo Borës? Nuk mund ta themi me siguri kujt i dedikohet kënga, por diçka është e sigurt: Donaldi po i bën lëmsh të gjithë!

U tha se i dedikohet Beatrixës, por ky detaj rreth Borës në

Kujtojmë se pak kohë më parë ai publikoi këngën “Nuk je”, e cila qartazi është dedikim për Borën.

Video nga "vipmagazine.al":

@vipmagazine.al Fansat e Borës thonë se kënga e Donaldit i dedikohet Borës #borazemani #donaldveshaj #vipmagazine ? original sound - VipMagazine.al

U tha se i dedikohet Beatrixës, por ky detaj rreth Borës në

U tha se i dedikohet Beatrixës, por ky detaj rreth Borës në

U tha se i dedikohet Beatrixës, por ky detaj rreth Borës në

U tha se i dedikohet Beatrixës, por ky detaj rreth Borës në

U tha se i dedikohet Beatrixës, por ky detaj rreth Borës në