13 Gusht 2018, 15:33

It will surprise you, see how Lori was wearing Sarah and Lions wedding

Do t'ju habisë, shihni si ishte veshur Lori në dasmën e Sarës dhe Ledionit

XING

Do t'ju habisë, shihni si ishte veshur Lori në dasmën e

U mbajt në Como të Italisë dy ditë më parë dasma e shumëpërfolur e Ledionit dhe Sarës, një dasmë ku privatësia u ruajt në maksimum megjithatë të pranishmit arritën të shkrepnin disa foto të cilat po bëhen publike vetëm tani pas dasmës.

Do t'ju habisë, shihni si ishte veshur Lori në dasmën e

Të gjithë ishin kurioz si u vesh Lori në dasmën e së motrës, por fashion bloggerja e ka zbuluar vetëm sot. Ajo ka postuar një foto duke pozuar në shkallët e hotelit luksoz dhe shfaqet e veshur me një kostum të kuq, ashtu siç askush nuk e priste.

Do t'ju habisë, shihni si ishte veshur Lori në dasmën e

Një detaj i veçantë i dasmës së Ledionit dhe Sarës ishte fakti që çifti u celebruan nga Lori e cila ka lexuar aktin martesor. 

Do t'ju habisë, shihni si ishte veshur Lori në dasmën e