6 Gusht 2018, 00:02

It's a bad girlfriend, she breaks into jealous crises

Sarpi e flliq keq të dashurën, ajo shpërthen në kriza xhelozie

XING

Sarpi e flliq keq të dashurën, ajo shpërthen në kriza

Çagatay Ulusoy është një nga aktorët më të pëlqyer jo vetëm në Turqi, por edhe në Shqipëri ku mori famë pas rolit të tij si "Sarp" në serialin "I infiltruari". Së fundmi skandalet e kanë shoqëruar aktorin pasi u kap me drogë, por edhe jeta private e 27-vjeçarit nuk ka mbetur jashtë vëmendjes së mediave. 

Sarpi e flliq keq të dashurën, ajo shpërthen në kriza

Çagatay është i lidhur me aktoren Duygu Sarisin. Ata janë njohur gjatë xhirimeve të serialit "I infiltruari" ku ajo luante rolin e komisares Sema. Çifti disa kohë më parë pati një zënkë dhe u ndanë, por tani janë rikthyer përsëri bashkë. 

Sarpi e flliq keq të dashurën, ajo shpërthen në kriza

Megjithatë zënkat kanë nisur sërish pasi së fundmi Çagatay dhe Duygu kanë qenë në një festë dhe aktori nuk i ka kushtuar aspak vëmendje të dashurës duke e shpërfillur. Mediat turke shkruajnë se Duygu ka shpërthyer në kriza xhelozie dhe çifti janë larguar nga festa shumë herët.

Sarpi e flliq keq të dashurën, ajo shpërthen në kriza