4 Janar 2022, 17:39

Jamie celebrates his birthday, Arbana releases the video that he should not have released

Xhemi feston ditëlindjen, Arbana i nxjerr videon që s'duhet t'ja nxirrte

XING

Xhemi feston ditëlindjen, Arbana i nxjerr videon që s'duhet

Xhemi Shehu, moderatorja shumë e dashur për publikun, feston sot 39-vjetorin. Sigurisht nuk mund të mungonte një urim nga mikesha e saj e ngushtë, Arbana, e cila si gjithmonë i bën ndjekësit të qeshin me momentet e tyre gazmore.

Xhemi feston ditëlindjen, Arbana i nxjerr videon që s'duhet

Për ditëlindjen e Xhemit, Arbana ka publikuar një video ku shihet Xhemi teksa përpiqet të hedhë nga gota në shishe verën që i kishte mbetur dhe Arbana që 'mban' ballin me dorë për gjestin e shoqes së saj.

Xhemi feston ditëlindjen, Arbana i nxjerr videon që s'duhet

“E pra ta marrin vesh te gjithe qe ca me tepron, e marr ne shtepi. të dua pana”, shkruan Xhemi.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Arbana Osmani (@arbanao)

Dy shoqet kanë një mënyrë interesante se si e quajnë njëra-tjetrën edhe në rrjetet sociale, Chemi dhe Pana.

Xhemi feston ditëlindjen, Arbana i nxjerr videon që s'duhet

Xhemi feston ditëlindjen, Arbana i nxjerr videon që s'duhet

Xhemi feston ditëlindjen, Arbana i nxjerr videon që s'duhet

Xhemi feston ditëlindjen, Arbana i nxjerr videon që s'duhet