30 Shtator 2020, 19:57

Joel celebrates his birthday, Ermali shares the sweetest photo with his son

Joeli feston ditëlindjen, Ermali ndan foton më të ëmbël me të birin

XING

Joeli feston ditëlindjen, Ermali ndan foton më të ëmbël

Ermal Mamaqi dhe Amarda Toska janë padyshim një çift shumë i dashur për publikun dhe një ndër më të komentuarit në media. Siç dihet, ato janë prindër shumë të përkushtuar ndaj dy fëmijëve të tyre, Joel dhe Sia.

Joeli feston ditëlindjen, Ermali ndan foton më të ëmbël

Si Ermali, ashtu dhe Ami publikojnë shpesh foto pranë tyre në rrjete sociale. Sot Joeli feston ditëlindjen dhe në ditën e tij të veçantë aktori ka ndarë me ndjekësit foton më të bukur.

Joeli feston ditëlindjen, Ermali ndan foton më të ëmbël

Në foton në fjalë ai shihet me të birin në krahë. "Joeli 7", ka shkruar Ermali, ndërkohë që ka marrë urime të shumta nga miqtë dhe fansat për vogëlushin.

Joeli feston ditëlindjen, Ermali ndan foton më të ëmbël

Joeli feston ditëlindjen, Ermali ndan foton më të ëmbël

Joeli feston ditëlindjen, Ermali ndan foton më të ëmbël

Joeli feston ditëlindjen, Ermali ndan foton më të ëmbël

Joeli feston ditëlindjen, Ermali ndan foton më të ëmbël

Joeli feston ditëlindjen, Ermali ndan foton më të ëmbël