20 Qershor 2023, 01:20

'Ju lutem kush ka informacion të më ndihmojë', Kiara Tito kërkon ndihmën tuaj

'Ju lutem kush ka informacion të më ndihmojë', Kiara Tito kërkon ndihmën tuaj

XING

'Ju lutem kush ka informacion të më ndihmojë', Kiara

Kiara Tito ka kërkuar ndihmën e të gjithë ndjekësve të saj për gjetjen e një qeni që ka humbur.

Moderatorja ka publikuar foton e një qeni që quhet Lusi, ndërsa thotë se ka humbur në plazhin e Divjakës. Ajo shton se qeni është marrë nga një makinë "Benz", ndërsa ofron dhe shpërblim për këdo që ka informacion.

Nuk dihet nëse qeni është i Kiarës apo i dikujt prej të afërmve të saj.

'Ju lutem kush ka informacion të më ndihmojë', Kiara