21 Qershor 2023, 16:48

Juliana has plastic surgery and shows it openly

Juliana bën një operacion plastik dhe e tregon hapur

XING

Juliana bën një operacion plastik dhe e tregon hapur

Ish-banorja e Big Brother VIP Kosova, Juliana Nura është shumë aktive në rrjete sociale, ku së fundmi ka treguar se ka bërë një operacion plastik.

Ajo ka publikuar një video në Instagram duke zbuluar se ka bërë hundën. Kujtojmë se shpesh ndodh që personazhet publike ta mbajnë të fshehtë këtë ndërhyrje, por Juli ka dokumentuar të gjithë procesin. 

Juliana bën një operacion plastik dhe e tregon hapur

Juli ishte padyshim një ndër konkurrentet më të forta në "Big Brother VIP" dhe shkoi deri në finale.

Juliana bën një operacion plastik dhe e tregon hapur