22 Gusht 2018, 20:24

Just one month after birth, look at what Gensila Myrtezaj looks like

Vetëm një muaj pas lindjes, shihni si duket tani Xhensila Myrtezaj

XING

Vetëm një muaj pas lindjes, shihni si duket tani Xhensila Myrtezaj

Një muaj më parë, këngëtarja e njohur Xhensila Myrtezaj u bë nënë për herë të parë. Ajo solli në jetë një vogëlushe që ajo dhe Bes Kallaku e pagëzuan me emrin Ajka.

Vetëm një muaj pas lindjes, shihni si duket tani Xhensila Myrtezaj

Që prej momentit të lindjes, Xhensila ka postuar rrallëherë në profilin e saj në Instagram, duke i lënë fansat kuriozë për pamjen e saj pas ardhjes në jetë të vajzës.

Vetëm një muaj pas lindjes, shihni si duket tani Xhensila Myrtezaj

Pak më parë, këngëtarja ka publikuar në Instastory një video ku shfaqet mjaft në formë, me flokët e kapur bisht dhe pa tualet, teksa falenderon ndjekësit për klikimet e këngës 'Çika çika'.

Vetëm një muaj pas lindjes, shihni si duket tani Xhensila Myrtezaj