18 Qershor 2023, 23:22

'Kam pirë një javë nga gëzimi', gazetari shqiptar qenka bërë baba dhe askush nuk dinte gjë

'Kam pirë një javë nga gëzimi', gazetari shqiptar qenka bërë baba dhe askush nuk dinte gjë

XING

'Kam pirë një javë nga gëzimi', gazetari shqiptar

Gazetari Flavio Qarri është treguar gjithmonë shumë i rezervuar për jetën e tij private, aq sa paska mbajtur të fshehtë një lajm shumë të ëmbël, të cilin e ka zbuluar vetëm së fundmi. I ftuar në emisionin "Më prit në Fundjavë", Ermali ka treguar se është bërë baba.

Ai ka zbuluar se partnerja e tij ka sjellë në jetë një vajzë dhe se ka pirë një javë nga gëzimi. 

"Ka qënë një vendim në kohën e duhur me njeriun e duhur. Ne jetojmë përditshmërinë tonë as e kemi diskutuar ta themi ose je lajmin. Nuk e ndjej veten Vip për tu përfshirë në këto gjëra, unë bëj thjesht një profesion. Pelenat I kam ndërruar 8-10 herë max. Hilda gjeti 3 emra të dy ramë në konsensus për njërin. Kam pirë një javë nga gëzimi. Goca më ngjan mua", është shprehur Flavio.

'Kam pirë një javë nga gëzimi', gazetari shqiptar