15 Gusht 2018, 18:43

Kamza / Piotoxin 27-year-old is sent urgently to the hospital

Kamëz/ Piu fotoksinë, 27-vjeçarja dërgohet me urgjencë në spital

XING

Kamëz/ Piu fotoksinë, 27-vjeçarja dërgohet me

Një vajzë e re i ka dhënë fund jetës duke u vetëhelmuar. Ngjarja ka ndodhur në Kamëz ku 27-vjeçarja me iniciale R.M ka konsumuar fotoksinë në banesën e saj dhe është gjetur nga prindërit. E reja është dërguar me urgjencë në spital ku pavarësisht ndihmës mjekësore, ajo ka ndërruar jetë. Po punohet për përcaktimin e shkaqeve që e çuan 27-vjeçaren në marrjen e një vendimi të tillë ekstrem.

Komisariati i Policisë Nr. 5, Tiranë

Më datë 14. 08. 2018, në spitalin “Nënë Tereza”, ka shkuar në gjendje të rëndë shtetasja R. M., vjeçe 27, banuese në Kamëz, e cila sipas familjarëve ka konsumuar fostoksinë në banesën e saj dhe rreth orës 14:00, ka gjetur vdekjen. Punohet për përcaktimin e shkaqeve të vdekjes. Materialet u referuan në Prokurorinë pranë Gjykatës së Shkallës Parë Tiranë.