9 Qershor 2023, 16:01

Kamzë/ The 6-year-old girl accidentally falls from the second floor of the apartment

Kamzë/ Bie aksidentalisht nga kati dytë i banesës 6-vjeçarja

XING

Kamzë/ Bie aksidentalisht nga kati dytë i banesës

Një 6-vjeçare ka rënë aksidentalisht nga kati i dytë i banesës së saj në lagjen nr.6 në Bathore.

E mitura si pasojë e dëmtimeve ndodhet në spital, nën kujdesin e mjekëve.

Njoftimi i policisë:

Kamzë/Informacion paraprak

Më datë 09.06.2023, në lagjen nr. 6 në Bathore, është rrëzuar aksidentalisht nga kati i dytë i banesës një e mitur 6-vjeçare. 

Si pasojë është dëmtuar dhe ndodhet në spital, nën kujdesin e mjekëve.

Grupi hetimor po punon për sqarimin e plotë të rrethanave të ngjarjes