21 Gusht 2018, 14:17

Keil of the back in the gym, Kejvina Kthella will upset you with sex jumping

Dredh të pasmet në palestër, Kejvina Kthella do t'ju tërbojë me kërcimin seksi

XING

Dredh të pasmet në palestër, Kejvina Kthella do t'ju

Velina e 'Xing me Ermalin', Kejvina Kthella, është padyshim një prej femrave më të komentuara të showbizit shqiptar dhe ndër më të përfolurat në media.

Dredh të pasmet në palestër, Kejvina Kthella do t'ju

Ajo ka mbledhur një numër të madh ndjekësish në Instagram, ku publikon shpesh foto e video të nxehta që tërheqin vëmendjen e të gjithëve. Kështu ka ndodhur edhe së fundmi me një video ku Kejvina shfaqet në palestër.

Dredh të pasmet në palestër, Kejvina Kthella do t'ju

Velina fillon të kërcejë e të tundë të pasmet, e veshur me një fustan të shkurtër sportiv ngjyrë jeshil që i tregon format bombastike. Me siguri video e kërcimit të saj seksi i ka tërbuar të gjithë ndjekësit në Instagram.

 

Eeny, meeny ,miny ,moe @egzonrexa 😝

A post shared by Kejvina Kthella (@kejvina_kthella) on

Dredh të pasmet në palestër, Kejvina Kthella do t'ju