8 Qershor 2023, 12:32

Keisi looks super sexy, Ronaldo has something to say to Kristi

Keisi shfaqet super seksi, Ronaldo ka diçka për t'i thënë Kristit

XING

Keisi shfaqet super seksi, Ronaldo ka diçka për t'i

Keisi Medini ka publikuar së fundmi një video ku shfaqet shumë seksi e veshur me bikini. Ajo ndodhet në Turqi për xhirimet e “Kepit të VIP-ave”. 

Gazetari Ronaldo Sharka nuk i ka kursyer ngacmimet dhe ka etiketuar Kristin në një koment. 
“Krist, fol po deshe”, ka shkruar ai. 

Kujtojmë se Kristi dhe Keisi ishin bashkë për një periudhë të shkurtër brenda “Big brother VIP”.

Keisi shfaqet super seksi, Ronaldo ka diçka për t'i