25 Qershor 2023, 16:49

Keisi reveals who he kissed at the Cape of VIPs, Sabiani is surprised: Did you really do it?

Keisi zbulon kë ka puthur te Kepi i VIP-ave, habitet Sabiani: E paske bërë me vërte?

XING

Keisi zbulon kë ka puthur te Kepi i VIP-ave, habitet Sabiani: E paske

I ftuar në “E diell” në rubrikën “Hëna apo Dielli”, këngëtari Sabiani është vënë në një sfidë loje, ku duhet të telefononte të bijën Keisin. Sfida ishte se duhet t’i shprehte të bijës një thashethem që kishte dëgjuar për të, se ndërsa kishte qenë më xhirime për “Kepin e VIP-ave”, kjo e fundit kishte puthur dikë.

Por ky thashethem duket se qenka i vërtetë dhe Sabiani e mëson live në emision.

Sabiani: E di ça mora vesh? Me kë ishe puthur atje?

Keisi: Aaa është ajo, xhirimi i parë që kemi bërë, me Ronaldon

Sabiani: Me kë ishe puthur, qenke puthur tamam ti?

Keisi: Jo mo babi, ka qenë gallatë, më kapi kështu te loja

Sabiani: Aaa me Ronaldon? S’ka gjë…Me Ronin puthuni prapë