20 Qershor 2023, 01:28

Këngëtari i njohur 54-vjeçar bëhet baba për herë të shtatë me partneren 24-vjeçare

Këngëtari i njohur 54-vjeçar bëhet baba për herë të shtatë me partneren 24-vjeçare

XING

Këngëtari i njohur 54-vjeçar bëhet baba për herë

Këngëtari i njohur, ish-bashkëshorti i Jennifer Lopez, Marc Anthony, 54 vjeç është bërë baba për herë të shtatë. Partnerja e tij Nadia Ferreira, 24 vjeç ka sjellë në jetë një djalë, fëmija i parë për modelen.

Lajmin e ka bërë të ditur vetë çifti nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale. Në postim ata tregojnë se foshnja ka lindur më 18 qershor, e cila është një ditë shumë e veçantë për Marc pasi është ‘Dita e Baballarëve’.

Këngëtari i njohur 54-vjeçar bëhet baba për herë

Marc dhe Nadia postuan një foto bardh e zi, ku dyshja shfaqen duke e mbajtur vogëlushin në duart e tyre. 

“Koha e Zotit është gjithmonë perfekte. Gëzuar ditën e baballarëve”, -shkroi këngëtari krahas fotos, duke mos zbuluar më shumë detaje rreth vogëlushit të porsalindur.

Ky është fëmija i shtatë për Anthony, i cili ka pasur lidhje me disa vajza të showbizit.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Marc Anthony (@marcanthony)