15 Qershor 2023, 12:38

Kida is caught cheating with her businessman boyfriend in Dubai

Kida kapet mat me të dashurin biznesmen në Dubai

XING

Kida kapet mat me të dashurin biznesmen në Dubai

Kida ndodhet në Dubai, ku si duket ka xhiruar videoklipin e saj të ri i cili do të titullohet “Uru”. Nga atje artistja ka ndarë disa momente ku njëri ka marrë vëmendjen.

Në një postim në Instastory, duket edhe dora e një djali që i përkëdhel flokët. Këngëtarja nuk ka treguar më shumë, por menjëherë kanë nisur aludimet se bëhet fjalë për partnerin e saj.

Kida kapet mat me të dashurin biznesmen në Dubai

Kujtojmë që Kida prej kohësh është përfolur për një romancë me një djalë që thuhet se janë bashkëmoshatarë. Djali misterioz jeton në Dubai.

Kida kapet mat me të dashurin biznesmen në Dubai

Jo pak herë e kemi parë edhe artisten të vizitojë këtë destinacion dhe mesa duket jo pa arsye.

Kida kapet mat me të dashurin biznesmen në Dubai