3 Prill 2022, 17:39

Kim Kardashian meets her ex-husband, but the attention-grabbing slippers get attention

Kim Kardashian takohet me ish-burrin, por vëmendjen e marrin shapkat me vlerë marramendëse

XING

Kim Kardashian takohet me ish-burrin, por vëmendjen e marrin shapkat me

Kim Kardashian është fotografuar së fundmi në ndeshjen e futbollit të djalit të saj Saint, së bashku me ish-bashkëshortin, Kanye West dhe dy fëmijët e tyre të tjerë North dhe Chicago.

Kim Kardashian takohet me ish-burrin, por vëmendjen e marrin shapkat me

Përpos takimit të ish-çiftit, vëmendje morën dhe shapkat e Kim. 41-vjeçarja kishte veshur e një palë shapka Balenciaga, të cilat kapin vlerën e 450 dollarëve.

Kim Kardashian takohet me ish-burrin, por vëmendjen e marrin shapkat me

Këto shapka janë të prodhuara në Itali dhe pjesa më e madhe e tyre është e përbërë nga goma si dhe janë pak të larta.

Kim Kardashian takohet me ish-burrin, por vëmendjen e marrin shapkat me

Kishin kaluar shumë muaj që Kim dhe Kanye nuk ishin parë bashkë, por ndeshja e djalit të tyre i bashkoi për pak orë.

Kim Kardashian takohet me ish-burrin, por vëmendjen e marrin shapkat me

Kim Kardashian takohet me ish-burrin, por vëmendjen e marrin shapkat me

Kim Kardashian takohet me ish-burrin, por vëmendjen e marrin shapkat me

Kim Kardashian takohet me ish-burrin, por vëmendjen e marrin shapkat me