11 Mars 2022, 16:25

This horoscope sign will find love this weekend according to Merit

Kjo shenjë horoskopi do gjejë dashurinë këtë fundjavë sipas Merit

XING

Kjo shenjë horoskopi do gjejë dashurinë këtë

Kjo fundjave do kerkoj te kerkojme gezimin personal ne dashuri dhe ne argetim.

Dashi
Do kerkoni me shume vemendje ndaj vetes tuaj, dashurise dhe kerkesave qe ju mbajne gjalle ne menyren qe te keni energji per vazhdim. Dite erotike ju presin.

Demi
Do kerkoni te gjeni lumturine familjare apo tek nje prind te gjeni mbeshtetjen dhe dashurine qe ndoshta e keni lene pas dore duke u marre me pune e shoqeri.

Binjaket
Do keni deshire te shijoni nje moment absolut te kushtuar ndjenjave dhe deshirave tuaja duke perfshire nje kujtim apo person te dashur.

Gaforrja
Shkelqimin do ta kerkoni ne menyren se si do arrini te fitoni gjerat qe mendoni se ju perkasin. Qe te merrni duhet te tregoheni te gatshem qe mund te jepni.

Luani
Dite te vecanta per ju ku shkelqimi i zeusit do beje te merrni ngjyrim me vetbesues dhe argetues. Nuk do mungoj nje takim erotik i fuqishem.

Virgjeresha
Shkelqimin dhe dashurine do ti ndjeni thelle ne shpirtin tuaj por do jeni kaq te permbajtur sa mund ti bllokoni brenda jush. Gjithmone nje ndjenje e madhe ekziston per dy.

Peshorja
Do percaktoni vullnetin tuaj edhe ne nje ambjent qe eshte bere dhe krijuar per njerez te tjere. Ky vullnet do beje qe te zoteroni shume situata te paqarta.

Akrepi
Shkelqim ne karriere dhe ne publicitet i cili per kontrast do ju spikase edhe ne nje turme te madhe njerezish duke treguar se jeni te vecante ne llojin tuaj.

Shigjetari
Dite te bukura argetimi dhe dashurie dhe lajmesh te mira. Dite ku loja dhe shpirti i aventures do ju lekund ne nje shilares te vertet erotik.

Bricjapi
Do ekspozoheni ne situata te cilat i kishit premtuar por nuk guxonit ti permendnit me sidomos ne ceshtje ekonomike dhe investimi.

Ujori
Do ju terheq vemendjen nje lidhje qe shkelqen dhe ju con ne nje vend shume romantik me menyren se si ju josh dhe terheq nga realiteti.

Peshqit
Varka qe do shoqeroni mund te jete shume romantike por nuk eshte per ju. Por roli i shoqeruesit do zbuloj ngjyren e vertete te luspave tuaja.