5 Qershor 2023, 11:41

Klea and Elgiti dress up in popular costumes and create a great atmosphere at the wedding

Klea dhe Elgiti vishen me kostum popullor dhe krijojnë super atmosferë në dasmë

XING

Klea dhe Elgiti vishen me kostum popullor dhe krijojnë super atmosferë

Klea dhe Elgiti kurorëzuan mbrëmjen e djeshme dashurinë e tyre disavjeçare në martesë. Çifti mbajtën një dasmë madhështore në Himarë me të ftuar VIP. 

Xing.al sjell për ju një video ku Klea dhe Elgiti shfaqen të veshur me kostum popullor dhe e djegin në dasmë:

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Xing.al (@xing.al)