9 Qershor 2023, 11:42

Klea finds out who left the most money at her wedding with Elgit

Klea zbulon kush la më shumë para në dasmën e saj me Elgitin

XING

Klea zbulon kush la më shumë para në dasmën e saj me Elgitin

Pak ditë më parë Elgiti dhe Klea kurorëzuan dashurinë e tyre në martesë. Dasma u mbajt në Himarë me të ftuar familjarë e miq të dyshes. 

Sonte dyshja do të jenë të ftuar në emisionin "Më lër të flas" dhe në promon e emisionit shihet se vëllezërit Veshaj i kanë pyetur se “Kush hodhi më shumë para në dasmën e tyre?”.

Klea e ka zbuluar përgjigjen, duke treguar se shumën më të madhe e hodhi babai i saj.