16 Qershor 2023, 15:52

Klea Huta starts her honeymoon with Elgit, but something happens to her

Klea Huta nis muajin e mjaltit me Elgitin, por i ndodh diçka

XING

Klea Huta nis muajin e mjaltit me Elgitin, por i ndodh diçka

Klea dhe Elgiti më në fund kanë gjetur kohën për të nisur muajin e mjaltit pas dasmës madhështore që mbajtën më 4 qershor. Ka qenë Klea ajo që ka zbuluar sot se çifti ndodhen në Bodrum të Turqisë, por ndonëse mezi kanë pritur të merrnin pak pushim, mesazhet nuk kanë pushuar.

Klea ka postuar një video ku tregon se syri i është infektuar sërish, siç ndodhi një ditë para dasmës, teksa tregon se mesazhet s'po e lënë rehat.

"Nuk e di ca m’ka syri që m’loton. Po vazhdon avazin e vet ky s’nalet. As vetë nuk e di si përfundova këtu. Ngarkesa më e madhe e vitit është në Tiranë, por edhe pse stafi, familja, miqtë më shtunë që të bënim këtë muaj mjalti prapë s’më lënë rehat në grupet e ëhatsapp se duan përgjigje. Por po paskemi patur shumë nevojë", shkruan Klea.

Klea Huta nis muajin e mjaltit me Elgitin, por i ndodh diçka