10 Qershor 2023, 00:10

Klea Huta tregon momentin e sikletshëm gjatë dasmës: Kur më puthi Elgiti...

Klea Huta tregon momentin e sikletshëm gjatë dasmës: Kur më puthi Elgiti...

XING

Klea Huta tregon momentin e sikletshëm gjatë dasmës: Kur më

E ftuar në "Më lër të flas" bashkë me Elgitin, Klea tregoi një situatë të sikletshme gjatë dasmës.

“I kisha lyer buzët me një shkëlqyes që kishte acid hialuronik dhe ajo është pak 'spicy' (djegës) edhe kur më puthi, filloi duke iu skuqur pak buza duke iu mpirë pak”, tregoi ajo.

Klea Huta tregon momentin e sikletshëm gjatë dasmës: Kur më