7 Qershor 2023, 10:38

Kledi Hysa and Evi Reçi soon parents for the first time?

Kledi Hysa dhe Evi Reçi së shpejti prindër për herë të parë?

XING

Kledi Hysa dhe Evi Reçi së shpejti prindër për herë

Evi Reçi dhe Kledi Hysa janë prej kohësh në një lidhje dashurie. . Fillimisht në rrjet nisën të qarkullonin foto të tyre nga vende të njëjta e më pas dyshja e konfirmuan për herë të parë në një intervistë për revistën "Who".

Kledi Hysa dhe Evi Reçi së shpejti prindër për herë

Së fundmi, Evi dhe Kledi janë në qendër të vëmendjes pasi kudo po përflitet se moderatorja mund të jetë duke pritur fëmijën e tyre të parë. Shkak për këto aludime është bërë një koment i mikeshës së saj, Arjola Shehut, në postimin e saj të fundit.

“Xoga ime. Diku aty pashë një gjë…thjesht po e them”, ka shkruar Arjola. Komentit të saj Evi i është përgjigjur me emojin e një këmbe duke shtuar aludimet.

Kledi Hysa dhe Evi Reçi së shpejti prindër për herë