26 Qershor 2023, 10:31

Krizë në çift, ç'po ndodh me Luizin dhe Kiarën? Ajo bën veprimin që askush nuk e priste

Krizë në çift, ç'po ndodh me Luizin dhe Kiarën? Ajo bën veprimin që askush nuk e priste

XING

Krizë në çift, ç'po ndodh me Luizin dhe

Pas rikthimit nga SHBA, Luiz Ejlli iu kthye intervistave dhe përballë Meriton Mjekiqit, këngëtari u rrëfye si kurrë më parë, duke nisur nga xhelozia e Kiarës, kontrata me Top Channel, raporti me kolegët si dhe filmin ne Olta Gixharin.

Mirëpo mes deklaratave të Luizit, duket se ka patur një hatërmbetje nga Kiara, ose të paktën kjo kuptohet me veprimin e saj të fundit.

Ajo ka vendosur që të mos e ndjekë më Luizin në Instagram. 

Nuk dihet ç'ka ndodhur mes çiftit por menjëherë kanë nisur aludimet për krizë në marrëdhënien e tyre duke qenë se pas rikthimit në Shqipëri, Luizi as nuk ka postuar foto me Kiarën në rrjete sociale.

Krizë në çift, ç'po ndodh me Luizin dhe