10 Gusht 2018, 15:37

Kylie Jenner's birthday quarrel, her friend ends at the hospital

Plas sherri në ditëlindjen e Kylie Jenner, shoqja e saj përfundon në spital

XING

Plas sherri në ditëlindjen e Kylie Jenner, shoqja e saj

Mbrëmjen  e djeshme miliarderja më e re në moshë Kylie Jenner festoi ditëlindjen e 21. Ajo kishte mbledhur të gjithë familjarët dhe miqtë në një festë madhështore, ku ra në sy look-u tepër special që Kylie kishte zgjedhur.

Plas sherri në ditëlindjen e Kylie Jenner, shoqja e saj

Mirëpo jo çdo gjë shkoi mirë në ditëlindjen e yllit të ‘Keep up with the Kardashian’, duke qenë se një nga mikeshat e saj është transportuar me urgjencë në spital, pasi kishte marr plagë në fytyrë dhe në këmbë.

Plas sherri në ditëlindjen e Kylie Jenner, shoqja e saj

Siç raportojnë mediat e huaja vajza bjonde u nxorr me urgjencë nga restoranti dhe u transportuar  me barelë në një ambulancë, mirëpo ishte shtrirë me shpinë gjë që e bëri të pamundur identifikimin e saj.

Plas sherri në ditëlindjen e Kylie Jenner, shoqja e saj

Plas sherri në ditëlindjen e Kylie Jenner, shoqja e saj