12 Gusht 2018, 17:47

Last: The 12-year-old missing in Pogradec is located

E fundit: Gjendet 12-vjeçarja e zhdukur në Pogradec

XING

E fundit: Gjendet 12-vjeçarja e zhdukur në Pogradec

Është gjetur vajza 12-vjeçare që u shpall e humbur ditën e sotme në qytetin e Pogradecit dhe u kërkua ndihma e qytetarëve për ta gjetur. Florentina Meyer është kthyer pranë familjes së saj dhe po merret ne pyetje nga policia per sqarimin e zhdukjes.

Policia njoftoi se denoncimin e kishte bërë njerku i 12-vjeçares gjermane.

Njoftimi i Policisë së Pogradecit:

"Më datë 12.08.2018, në Komisariatin e Policisë Pogradec, është paraqitur shtetasi V. F, 37 vjeç, banues në Pogradec, i cili ka bërë kallëzim se më datë 11.08.2018, rreth orës 15:00, në lagjen nr 1 Pogradec, në zonën e plazhit publik, ku familja e tij po pushonte i është larguar vajza e bashkëshortes së tij shtetasja Florentina Meyer, 12 vjeçe, banuese në Gjermani", shkruan policia.

E fundit: Gjendet 12-vjeçarja e zhdukur në Pogradec