4 Gusht 2018, 19:13

Latest news / Sleeping on the wheel, the couple's fingers accidentally crashed into the Mallakastra (Video)

Lajm i fundit/ Çifti i të fejuarve aksidentohen rëndë me makinë në Mallakastër (Video)

XING

Lajm i fundit/ Çifti i të fejuarve aksidentohen rëndë me

Një aksident i rëndë automobilisik ka ndodhur këtë pasdite në autostradën Levan-Tepelenë. Një çift të fejuar janë aksidentuar teksa në lëvizje makinaka dalë nga rruga në vendin e quajtur Selisht Mallakastër. Bëhet e ditur se drejtuesi i mjetit M.Muçaj, 31 vjeç është plagosur rëndë ndërsa partnerja e tij është jashtë rrezikut për jetën dhe ka marrë plagë të lehta. 

Lajm i fundit/ Çifti i të fejuarve aksidentohen rëndë me

Çifti vinin nga Greqia dhe destinacioni i tyre ishte Tirana, ku edhe banojnë. Dyshohet se drejtuesi ka humbur kontrollin e mjetit nga lodhja dhe përgjumja dhe ky ka qenë shkaku pse ka dalë nga rruga duke përfunduar në një fushë siç shihet në videon e publikuar nga "Neoalb".