15 Gusht 2019, 23:11

Ledri Vula forgets the past, spends holidays with Dua Lipa's family

Ledri Vula harron të shkuarën, kalon pushimet me familjen e Dua Lipës

XING

Ledri Vula harron të shkuarën, kalon pushimet me familjen e Dua

Këngëtarja me famë botërore, Dua Lipa dhe reperi i njohur kosovar Ledri Vula vite më parë kanë qenë në një lidhje të cilën mediat e kanë komentuar shpeshherë.

Ledri Vula harron të shkuarën, kalon pushimet me familjen e Dua

Megjithatë edhe Ledri, edhe Dua e kanë harruar të shkuarën dhe sot janë miq shumë të mirë. Po ashtu edhe familjet e tyre shkojnë shumë mirë me njëri-tjetrin.

Ledri Vula harron të shkuarën, kalon pushimet me familjen e Dua

Sot Ledri ka kaluar ditë të bukura pushimi me babain e Duas, Dukagjinin dhe vëllain e saj, Gjinin.

Ledri Vula harron të shkuarën, kalon pushimet me familjen e Dua

Reperi ka postuar foto e video nga udhëtimi në Ulqin dhe shkruan se ja ka kanë kaluar shumë bukur sot.

Ledri Vula harron të shkuarën, kalon pushimet me familjen e Dua

Kujtojmë që dy vite më parë prindërit e Duas dhe Ledrit i kaluan pushimet bashkë.

Ledri Vula harron të shkuarën, kalon pushimet me familjen e Dua
Prindërit e Duas dhe Ledrit

Ledri Vula harron të shkuarën, kalon pushimet me familjen e Dua

Ledri Vula harron të shkuarën, kalon pushimet me familjen e Dua

Ledri Vula harron të shkuarën, kalon pushimet me familjen e Dua

Ledri Vula harron të shkuarën, kalon pushimet me familjen e Dua