3 Qershor 2023, 11:25

Ledri Vula gets emotional, her daughter interrupts the show and surprises her

Emocionohet Ledri Vula, e bija ndërpret emisionin dhe e surprizon

XING

Emocionohet Ledri Vula, e bija ndërpret emisionin dhe e surprizon

Emisioni “Më lër të flas” është mbushur me emocione kur vajza e Ledrit, Poem Blu ka hyrë në skenë.

Emocionohet Ledri Vula, e bija ndërpret emisionin dhe e surprizon

Ajo i është shkëputur nga duart mamasë së saj, blogeres Sara Hoxha dhe ka shkuar pranë këngëtarit.

Emocionohet Ledri Vula, e bija ndërpret emisionin dhe e surprizon

Më pas Ledri ka performuar këngën “1 goat për ty” në skenë duke e lënë Poin me Romeon dhe Donaldin.