23 Gusht 2018, 16:02

Linda Morina strikes again, see the back shots in front of the camera

Linda Morina godet sërish, shihni si shkund të pasmet para kamerës

XING

Linda Morina godet sërish, shihni si shkund të pasmet para

Linda Morina është një prej personazheve më të njohur e më të komentuar të showbizit shqiptar, e cila jo rrallëherë tërheq vëmendjen e ndjekësve në Instagram me foto e videot që publikon.

Linda Morina godet sërish, shihni si shkund të pasmet para

Së fundmi, ajo i ka rënë në sy të gjithëve teksa ka publikuar në Instagram një video ku shfaqet e veshur me të verdha dhe me kapuç mbi kokë.

Linda Morina godet sërish, shihni si shkund të pasmet para

Linda fillon të kërcejë përpara kamerës e më pas fillon të shkundë të pasmet. Video e saj ka marrë menjëherë qindra reagime nga ndjekësit.

Linda Morina godet sërish, shihni si shkund të pasmet para