22 Gusht 2018, 10:26

Linda Rei has been shaken badly Ginseng Peren: O ugly bitch

Plasi sherri/ Linda Rei e shan keq fare Xhensila Peren: O kurvë e shëmtuar

XING

Plasi sherri/ Linda Rei e shan keq fare Xhensila Peren: O kurvë e

Linda Rei dhe Xhensila Pere nuk i kanë marrëdhëniet mirë që prej "Dance with me", kur Linda asokohe zbuloi që Xhensila ishte fituese pa ardhur akoma dita e finales. Dy vajzat shumë të komentuara në showbiz vazhdojnë të jenë "armike" dhe sot ka qenë Linda Rei që ka shpërthyer keq kundër Xhensilës.

Plasi sherri/ Linda Rei e shan keq fare Xhensila Peren: O kurvë e

Kjo e fundit postoi dje një video ku shfaqet me bikini dhe një fustan rrjetë duke lënë të kuptohet se do jetë pjesë e një videoklipi. "Ti mendon se i ke parë të gjitha?", pyeste Xhensila.

Pyetjes së saj i ka dhënë përgjigje Linda Rei e cila ka postuar një foto kapur nga video dhe shkruan: "Sigurisht jo...po vazhdojmë ta ndjekim që të shohim 3 aktorë porno në skenë me ty".

Plasi sherri/ Linda Rei e shan keq fare Xhensila Peren: O kurvë e

Linda nuk është ndalur me kaq dhe ka postuar disa video ku ndër të tjera e quan Xhensilën "kurvë pa shije dhe të shëmtuar". Ndiqni videon.

 

A post shared by Xing.al (@xing.al) on