15 Gusht 2018, 14:48

Linda Rei hunts open Albi Pasi, posts are being published

Linda Rei gjuan hapur Albi Nakon, publikohen mesazhet

XING

Linda Rei gjuan hapur Albi Nakon, publikohen mesazhet

Jeta private e Albi Nakos ka qenë dhe vazhdon të mbetet në qendër të vëmendjes së mediave. Së fundmi është përfolur se koreografi është në një lidhje me balerinën Alba Hoxha megjithatë dyshja i ka mohuar këto thashetheme. Kështu e famshmja Linda Rei ka gjetur rastin ta gjuajë Albin duke i dërguar disa foto provokuese të cilat i ka publikuar edhe në Instastory.

Linda Rei gjuan hapur Albi Nakon, publikohen mesazhet

"Albi Nako kush jam në këtë foto?", e ngacmon fillimisht Linda koreografin teksa më pas ka postuar edhe një foto tjetër ku tregon se Albi siç duket nuk i ka kushtuar rëndësi.

Linda Rei gjuan hapur Albi Nakon, publikohen mesazhet

"Mazalla s'ta bën një like Albi Nako, edhe kot që i preva flokët nuk funksionoi", shkruan Linda.

Linda Rei gjuan hapur Albi Nakon, publikohen mesazhet