13 Qershor 2023, 10:41

Linked up, but the famous singer is caught kissing another girl

I lidhur, por këngëtari i njohur kapet duke u puthur me një vajzë tjetër

XING

I lidhur, por këngëtari i njohur kapet duke u puthur me një

Fansat e grupit italian Maneskin janë shokuar nga video që qarkulloi në rrjet, ku artisti Damiano David shihet duke u puthur me një vajzë tjetër ndërkohë që është i lidhur me Georgia Soleri.

I lidhur, por këngëtari i njohur kapet duke u puthur me një

Në një deklaratë të shpërndarë në rrjetet sociale këngëtari 24-vjeçar kërkoi falje për konfuzionin e shkaktuar ndërsa konfirmoi se ai dhe e dashura Giorgia Soleri ishin ndarë.

Ai sqaroi se nuk kishte pasur asnjë lloj tradhtie dhe u kërkoi fansave të respektonin privatësinë e tyre.

I lidhur, por këngëtari i njohur kapet duke u puthur me një

Sipas mediave italiane, vajza që shfaqet me të në video është Martina Taglienti dhe është 22 vjeç. Ajo është një modele dhe ruan një marrëdhënie shumë të mirë me grupin.

I lidhur, por këngëtari i njohur kapet duke u puthur me një

I lidhur, por këngëtari i njohur kapet duke u puthur me një