2 Gusht 2018, 11:15

Live on the show, Jensila Pere proposes marriage to the Albanian moderator (Video)

Live në emision, Xhensila Pere i propozon për martesë moderatorit shqiptar (Video)

XING

Live në emision, Xhensila Pere i propozon për martesë moderatorit

Ish-banorja e "Big Brother Albania" dhe ish-missi i njohur Xhensila Pere  është kthyer në një nga personazhet e njohur në showbiz-in shqiptar. Ajo komentohet gjatë nga mediat dhe jeta e saj private gjithmonë përbën interes për  publikun.

Live në emision, Xhensila Pere i propozon për martesë moderatorit

Së fundmi ajo ka qenë e ftuar në emisionin ‘Koha për lojë’ në programin ‘Adrenalina’, ku i pranishëm ishte edhe moderatori i njohur Ermal Peçi. Ndërkohë që gazetarja e pyet Ermalin nëse është në një lidhje,  ai tregon se është beqare dhe me shaka shton se po mendon vërtet për një nuse dhe për fëmijë.

Live në emision, Xhensila Pere i propozon për martesë moderatorit

Në këtë moment Xhensila ka habitur të pranishmit teksa ka ndërprerë intervistën dhe i është ulur në gjunjë moderatorit duke i propozuar për martesë. Ky moment ka shkaktuar shumë të qeshura, ndërkohë që Ermali tha se Xhensila është një nuse ideale, pasi është një nikoqire nga Pogradeci.

Live në emision, Xhensila Pere i propozon për martesë moderatorit