20 Gusht 2019, 19:11

Loredana reveals the secret: Here's how to make your lips look voluminous

Loredana zbulon sekretin: Ja si t'i bëni buzët të duken voluminoze

XING

Loredana zbulon sekretin: Ja si t'i bëni buzët të duken

Loredana Zefi është komentuar shumë në media jo vetëm për skandalin me çiftin zviceran që ndodhi muaj më parë, por edhe për pamjen e saj.

Loredana zbulon sekretin: Ja si t'i bëni buzët të duken

Këngëtarja është akuzuar për ndërhyrje estetike në buzë, por e vërteta qëndron ndryshe.

Loredana zbulon sekretin: Ja si t'i bëni buzët të duken

Me anë të një videoje të publikuar në Instastory, Loredana ka treguar se i vijëzon me laps buzët duke e kaluar vijën natyrale, për t'i bërë të duken më voluminoze.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Xing.al (@xing.al) on

Dhe nëse jeni kurioz ja si duket Loredana pa makeup.

Loredana zbulon sekretin: Ja si t'i bëni buzët të duken

Loredana zbulon sekretin: Ja si t'i bëni buzët të duken

Loredana zbulon sekretin: Ja si t'i bëni buzët të duken

Loredana zbulon sekretin: Ja si t'i bëni buzët të duken

Loredana zbulon sekretin: Ja si t'i bëni buzët të duken

Loredana zbulon sekretin: Ja si t'i bëni buzët të duken

Loredana zbulon sekretin: Ja si t'i bëni buzët të duken