27 Gusht 2018, 15:20

Lost 100,000 dollars in the casino, the Albanian moderator finds the beard

Humbi 100 mijë dollarë në kazino, moderatoren shqiptare e gjen belaja

XING

Humbi 100 mijë dollarë në kazino, moderatoren shqiptare e gjen

Moderatorja e emisionit "Prive", Liberta Spahiu, është një prej femrave më të njohura të showbizit shqiptar dhe ndër më të ndjekurat në Instagram, ku qëndron shpesh aktive me postime të ndryshme.

Humbi 100 mijë dollarë në kazino, moderatoren shqiptare e gjen

Së fundmi, Liberta ka udhëtuar drejt Kinës, nga ku ka publikuar foto në një kazino të madhe të vendit. Mirëpo, moderatoren e ka gjetur belaja, pasi në lojë ka humbur plot 100 mijë dollarë. Ajo ka pozuar e ulur dhe e shqetësuar, teksa ka shkruar në postimin e fotos:

Humbi 100 mijë dollarë në kazino, moderatoren shqiptare e gjen

"Çfarë i bën njeriu vetes, s'ja bën kush. I humba dhe ato 100.000 dollarë të fundit. Sa herë në jetë keni humbur para në kazino?"

Humbi 100 mijë dollarë në kazino, moderatoren shqiptare e gjen