13 Janar 2022, 11:02

'Love goes on', the famous showbiz couple end their marriage after 16 years

‘Dashuria vazhdon’, çifti i njohur i showbizit i japin fund martesës pas 16 vitesh

XING

‘Dashuria vazhdon’, çifti i njohur i showbizit i japin fund

Çifti i njohur i Showbizit, Jason Momoa dhe Lisa Bonet i kanë dhënë fund martesës së tyre. Dyshja janë ndarë pas 16 vitesh së bashku.

‘Dashuria vazhdon’, çifti i njohur i showbizit i japin fund

Lajmin e kanë bërë të ditur vetë ata, me anë të një postimi të përbashkët në rrjete sociale.

‘Dashuria vazhdon’, çifti i njohur i showbizit i japin fund

“Ne po i japim fund martesës. Po e ndajmë këtë me ju jo sepse mendojmë se është njoftim i vlefshëm për t’u bërë lajm, por për të vazhduar përpara me jetën tonë me ndershmëri dhe sinqeritet. Dashuria mes nesh vazhdon, duke u zhvilluar në mënyra që duhet të njihen dhe të jetohen. Ne e çlirojmë njëri-tjetrin për të qenë personi që po mësojmë të jemi”, kanë shkruar dyshja mes të tjerash.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Jason Momoa (@prideofgypsies)

‘Dashuria vazhdon’, çifti i njohur i showbizit i japin fund

‘Dashuria vazhdon’, çifti i njohur i showbizit i japin fund

‘Dashuria vazhdon’, çifti i njohur i showbizit i japin fund

‘Dashuria vazhdon’, çifti i njohur i showbizit i japin fund