14 Gusht 2018, 12:59

Luana Vjollca and Krenar Çoçaj are tainted at the wedding of Ledio and Sarah

Luana Vjollca dhe Krenar Çoçaj kapen mat në dasmën e Ledionit dhe Sarës

XING

Luana Vjollca dhe Krenar Çoçaj kapen mat në dasmën e

U mbajt tre ditë më parë në Como të Italisë dasma e shumëpërfolur e Ledion Liços dhe Sara Hoxhës, një dasmë ku privatësia u ruajt në maksimum, megjithatë disa foto e video arritën të publikoheshin në rrjete sociale. Ndër të ftuarit në dasmë ishte edhe Luana Vjollca e cila sigurisht atje nuk kishte shkuar vetëm.

Luana Vjollca dhe Krenar Çoçaj kapen mat në dasmën e

Ndonëse në postimet në Instagram këngëtarja bjonde simpatike shfaqej në shoqërinë e Getoarit dhe Marinës, në fakt, Luana ka qenë e shoqëruar nga i dashuri dhe tashmë edhe menaxheri i saj, Krenar Çoçaj.

Luana Vjollca dhe Krenar Çoçaj kapen mat në dasmën e

"Prive" ka siguruar një foto të çiftit ku shfaqen duke hyrë në ceremoninë e dasmës, Luana e veshur me fustanin e kuq ndërsa Krenari me një kostum të zi.

Luana Vjollca dhe Krenar Çoçaj kapen mat në dasmën e