24 Maj 2019, 20:11

Luana Vjollca makes the gift to the fans

Luana Vjollca i bën dhuratën gjigante fansave

XING

Luana Vjollca i bën dhuratën gjigante fansave

Sot është ditë feste për Luana Vjollcën pasi këngëtarja dhe moderatorja ka arritur 1.5 milion ndjekës në Instagram. Meqënëse ka arritur kaq shumë fansa, Luana ka vendosur t'i falenderojë me një postim të veçantë. 

Luana Vjollca i bën dhuratën gjigante fansave

Këngëtarja ka postuar një tufë gjigante me lule si shenjë falenderimi për 1.5 milion fansa.

Luana Vjollca i bën dhuratën gjigante fansave

"1.5 milion. Nga një lule për secilin nga ju që ma mbushni shpirtin plot çdo ditë me dashurinë tuaj", shkruan Luana.

Luana Vjollca i bën dhuratën gjigante fansave

Këngëtarja po shijon edhe suksesin e këngës "Sonte" e cila ka arritur 2 milion shikime në Youtube.

Luana Vjollca i bën dhuratën gjigante fansave

Luana ka njoftuar se së shpejti do të vijë edhe me një projekt tjetër muzikor.

Luana Vjollca i bën dhuratën gjigante fansave

Luana Vjollca i bën dhuratën gjigante fansave

Luana Vjollca i bën dhuratën gjigante fansave

Luana Vjollca i bën dhuratën gjigante fansave

Luana Vjollca i bën dhuratën gjigante fansave

Luana Vjollca i bën dhuratën gjigante fansave