1 Janar 2022, 18:32

Luana Vjollca sets fire to the network with transparent red underwear

Luana Vjollca i vë flakën rrjetit me të brendshme të kuqe transparente

XING

Luana Vjollca i vë flakën rrjetit me të brendshme të kuqe

Luana Vjollca ka ndezur atmosferën e festave të ndërrimit të viteve. Moderatorja ka pozuar e veshur me të brendshme të kuqe transparente dhe tepër seksi.

Luana Vjollca i vë flakën rrjetit me të brendshme të kuqe

Foton e publikoi pak para ndërrimit të viteve duke i vënë flakën rrjetit. “Po pres fishekzjarrët unë”, shkruante Luana krah fotos. 

Luana Vjollca i vë flakën rrjetit me të brendshme të kuqe

Kujtojmë që moderatorja ka premtuar këtë vit të rikthehet në ekran.

Luana Vjollca i vë flakën rrjetit me të brendshme të kuqe

Luana Vjollca i vë flakën rrjetit me të brendshme të kuqe

Luana Vjollca i vë flakën rrjetit me të brendshme të kuqe

Luana Vjollca i vë flakën rrjetit me të brendshme të kuqe