5 Gusht 2019, 13:02

Lucky Bride: Mother-in-law surprises Venera Luman after the concert

Nuse me fat: Vjehrra surprizon Venera Lumanin pas koncertit

XING

Nuse me fat: Vjehrra surprizon Venera Lumanin pas koncertit

Pak muaj më parë, këngëtari i njohur Lind Islami i propozoi për martesë këngëtares, Venera Lumani. Dyshja tashmë bashkëjetojnë dhe kanë treguar gjithmonë në intervista të ndryshme se janë shumë të dashuruar me njëri- tjetrin.

Nuse me fat: Vjehrra surprizon Venera Lumanin pas koncertit

Venera madje ka rrëfyer se edhe raportin me vjehrrën e ka shumë të mirë dhe këtë gjë e zbulon më së miri postimi i fundit i këngëtares.

Nuse me fat: Vjehrra surprizon Venera Lumanin pas koncertit

Nëna e Lindit kujdeset që nuses së saj mos t'i mungojë asgjë dhe në postimin në Instastory, Venera ka treguar se vjehrra e ka surprizuar duke i çuar byrek shtëpie pas koncertit.

Nuse me fat: Vjehrra surprizon Venera Lumanin pas koncertit

“Trajtimi i duhur pas koncertit. Vjehrra ime e di më së miri!”, shkruan Venera pranë postimit duke treguar se byrekun më të mirë e bën vjehrra e saj. 

Nuse me fat: Vjehrra surprizon Venera Lumanin pas koncertit

Nuse me fat: Vjehrra surprizon Venera Lumanin pas koncertit

Nuse me fat: Vjehrra surprizon Venera Lumanin pas koncertit

Nuse me fat: Vjehrra surprizon Venera Lumanin pas koncertit

Nuse me fat: Vjehrra surprizon Venera Lumanin pas koncertit

Nuse me fat: Vjehrra surprizon Venera Lumanin pas koncertit

Nuse me fat: Vjehrra surprizon Venera Lumanin pas koncertit