21 Qershor 2023, 18:43

Luiz Aylli takes the place of the well-known character on Top Channel, here we will see him soon

Luiz Ejlli i zë vendin personazhit të njohur në Top Channel, ja ku do ta shohim së shpejti

XING

Luiz Ejlli i zë vendin personazhit të njohur në Top Channel, ja

Po përflitet se Luizi do jetë opinionist në sezonin e ardhshëm të Big Brother Albania Vip 3. Duke qenë se Arbër Hajdari deklaroi më herët se nuk do jetë më opinionist i formatit reality, mbase vendin e tij do e zërë këngëtari.

Lajmi është në kuadër të thashethemeve dhe asgjë nuk është zyrtare deri tani.