1 Qershor 2023, 09:50

Luizi and Olta start work on the film, the details are revealed

Luizi dhe Olta nisin punën për filmin, zbulohen detajet

XING

Luizi dhe Olta nisin punën për filmin, zbulohen detajet

Luizin dhe Oltën do t'i shohim sërish bashkë si aktorë të një filmi. Mbrëmë Luizi ka postuar një foto krah Oltës duke treguar se ata kanë nisur nga puna e nga leximi i skenarit.

Siç është bërë e ditur dyshja do të luajnë rolin si burrë dhe grua. 

Luizi dhe Olta nisin punën për filmin, zbulohen detajet

Filmi do të ketë intrigë, histori dhe tradhëti, ku protagonistët kryesorë do të jenë Luiz-Olta.

Pritet që filmit t'i bashkohen edhe personazhe të tjerë të Big Brother VIP, që do të zbulohen më vonë.