10 Qershor 2023, 15:43

Luizi bie nga 'froni' në Instagram, nuk do ta besoni kush ia zuri vendin

Luizi bie nga 'froni' në Instagram, nuk do ta besoni kush ia zuri vendin

XING

Luizi bie nga 'froni' në Instagram, nuk do ta besoni kush ia zuri

“Social Top 5”, një rubrikë e emisionit “Live From Tirana” sjell vëmendjen te personazhet e famshëm dhe tek numri i tyre i ndjekësve në Instagram. Cilët janë ish-banorët e shtëpisë së “Big Brother VIP” që kanë spikatur në Instagram këtë javë? Luizi ka rënë nga froni dhe vendin ia ka zënë Ronaldo, i cili ka fituar më shumë ndjekës këtë javë.

Vendin e parë për këtë javë e rrëmben Ronaldo Sharka me 5 mijë ndjekës më shumë për këtë javë. 

Në vend të dytë renditet Luiz Ejlli me 4 mijë ndjekës më shumë nga java e kaluar.

Me po 3 mijë ndjekës të shtuar është dhe Kiara Tito. Së fundmi ajo ka udhëtuar drejt Turqisë për xhirimet e emisionit “Kepi i Tundimeve”.

Elvis Pupa gjithashtu si Jori ka shtuar 3 mijë ndjekës, nga 243 mijë ka shkuar në 246 mijë fansa në Instagram.

Jori Delli këtë javë ajo ka shtuar 3 mijë ndjekës.

Në vend të gjashtë renditet Dea Mishel, e cila ka shtuar 2 mijë ndjekës në Instagram.

Keisi Medini ka shtuar 2 mijë ndjekës në Instagram.

Olta Gixhari këtë javë ajo ka shtuar 1 mijë fansa në Instagram.

Me humbje ka rezultuar Armaldo Kllogjeri, duke rënë me 1 mijë ndjekës. Nga 125 mijë, tani ai ka 124 mijë ndjekës

Kristi këtë javë ka humbur 2 mijë ndjekës.