9 Qershor 2023, 16:18

Luizi in the 'Cape of VIPs', Olsa Muhameti reveals other details: Competitors will have their own phones

Luizi në 'Kepin e VIP-ave', Olsa Muhameti zbulon detajet tjera: Konkurrentët do kenë telefonat e tyre

XING

Luizi në 'Kepin e VIP-ave', Olsa Muhameti zbulon detajet tjera:

Olsa Muhameti ka zbuluar detaje nga reality show që pritet të thyejë rrjetin gjatë sezonit veror, "Kepi i VIP-ave", nën moderimin e Kiara Titos. Në një intervistë për "Shqipëria Live", Olsa ka bërë të ditur se bashkëjetesa mes VIP-ave nuk do të ketë rregulla dhe do të kenë telefonin e tyre.

Ajo ka shtuar se do të ketë dhe të ftuar speciale, mes tyre dhe Luizi. 

"Ky është një sezon fantastik këtë e them me bindje se jemi në gjysmë të xhirimeve, do të jetë më i klikuar i sezonit si çdo program në Top Channel, në ndryshim veç se konkurrentëve, pjesëmarrësve ndryshon se ata po jetojnë pa rregulla, brenda gjithë kësaj situatës, do të shohim se ç’do gjenerohet, nëse vitin e shkuar do u duhej të vendoseshin disa rregulla që në fund do merrnin çmimin fitues, këtë vit pa rregulla, kanë telefonat e tyre, do gjenerohen situata të veçanta. Në ndryshim kepi do të ketë të ftuar specialë që do të vijnë brenda resortit luksoz në Bodrum. Luizi, po do të jetë pjesë si i ftuar special që do të sjellë disa situata që kanë mbetur të hapura, duke qenë se ka personazhe që kanë qenë pjesë e Big Brother, madje ka edhe të ftuar të tjerë që do të qëndrojë vetëm dy ditë. Për Kejsin, unë e kam shumë qejf, kur po punoj me Kejsin, është shumë vitale dhe jam shumë e kënaqur që do të jetë pjesë e VIPA-ve. Shpresojmë të shkojë në një darkë romantike me një prej personave që kanë qenë në BBV. Deri në këtë pikë ka shumë materiale interesante. Ka shumë batuta për të qeshur, ka edhe momente për të qarë. Ka festa dhe sfida shumë interesante. Jo nuk ka një çmim të madh. Aty janë disa të rinj pushojnë", ka thënë Olsa.